خدمات ویژه
شماره تماس: 03134919
عضویت سريع

حاصل عبارت را در این کادر بنویسید.

درباره ما

 

در یک نگاه

کلینیک پورسینای حکیم مجهزترین و کامل ترین کلینیک فوق تخصصی گوارش و بیماریهای داخلی کشور با دو دهه فعالیت که تمام  خدمات تشخیصی و درمانی مرتبط با بیماری های گوارش در آن انجام می شود. وجه تمایز این کلینیک ، انجام تمامی  خدمات مرتبط با بیماری های گوارش و انجام مشاوره های تخصصی در زمینه های مختلف جهت درمان بیماری ها می باشد.

بهترین فوق تخصص های گوارش، متخصصین داخلی، بیهوشی، روانپزشکی، روان شناسی، تغذیه، هیدروکولون تراپی، فوق تخصص های گوارش، جراح سرطان و پیوند، پاتولوژیست متخصص بیماری های گوارشی و همچنین پژوهشگران متخصص در مجموعه پورسینا مشغول به فعالیت می باشند

اقدامات تخصصی  کلینیک پورسینای حکیم شامل:

  • هیدروکلون تراپی: با انجام هیدروکلون تراپی ، بیمار بدون گرفتن رژیم های غذایی و دارویی طاقت فرسا جهت انجام کلونوسکوپی آماده می شود.
  • کنترل خونریزی در بیماری های حاد خونریزی دهنده
  • برداشتن پولیپ ها و تومورهای دستگاه گوارش بدون جراحی باز
  • رفع تنگی های روده، اثنی عشر و مری
  • درمان بیماری همورئید بدون جراحی باز .
  • تزریق بوتاکس برای شقاق معقد و آشالازی
  • مشاهده و بررسی ضایعات روده باریک و درمان آن ها با روش پیشرفته بالون انتروسکوپی
  • رفع اختلالات دفعی با روش بیوفیدبک و فیزیوتراپی دستگاه گوارش
  • تشخیص اختلالات دفع و میزان اسیدیته معده با روش های مانومتری و ph  متری
  • تشخیص و درمان بیماریهای مجاری صفراوی به روش ERCP بدون جراحی باز

رعایت حریم خصوصی بیمار از ابتدای ورود ، از اولویت های این مرکز می باشد که این امر با داشتن فضاهای مورد نیاز محقق شده است. سیستم های مراقبتی و حمایتی از بیماران قلبی-عروقی، مانیتورینگ، دستگاه های الکتروشوک، دستگاه external Pacemaker و دیگر تجهیزات مورد نیاز زیر نظر متخصص بیهوشی بطور کامل در این مرکز  انجام می شود.

مرکز پزشکی پورسینای حکیم دارای آزمایشگاهی بسیار مجهز با دقت بالا در تشخیص بیماری های گوارشی می باشد. بخش های تخصصی و فوق تخصصی آزمایشگاه شامل کلینیکال، پاتولوژی، سیتولوژی، ایمنوهیستولوژی، فروزن سکشن، مولکولی و ژنتیک و بخش تحقیقاتی آن توانسته در بسیاری از پروژه های تحقیقاتی در کشور، مشارکت عمده داشته باشد.

این مرکز تنها مرکز خصوصی در سطح استان می باشد که با اغلب بیمه ها قرارداد دارد، اکثر بیمه های خصوصی و تکمیلی از جمله خدمات درمانی و تامین اجتماعی را می پذیرد تا از این طریق نیز تسهیلاتی جهت کاهش فشار مالی به بیماران فراهم کرده باشد.

کلینیک پورسینای حکیم (شرکت سروش سلامت اصفهان)

اصفهان – پل غدیر، اتوبان شهید آقابابایی، نرسیده به پل تمدن، خروجی شهرک سلامت، بعد از باغ بانوان طلوع، بلوار سپهر، شهرک سلامت اصفهان، طبقه سوم، کلینیک و آزمایشگاه پورسینای حکیم.

شماره های تماس:

کلینیک: 03134919 ( همه روزه به جز پنجشنبه ها از ساعت 8-20)

آزمایشگاه: 35548158-031 ( شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7.30-20 و پنجشنبه ها از ساعت 7.30-13)

ایمیل: info@ihsorg.ir